Úvod » Realitná kancelária » Rodinný dom - Radová zástavba


        

Rodinný dom - Radová zástavba

 

naša cena:
107 000 EUR

RK Všetko čo potrebuješ Vám ponúka na predaj pekný rodinný dom v radovej zástavbe v lokalite Hviezdoslavov v ulici Slnečné záhrady .
Dom je v radovej zástavbe s prístupovou cestou , parkovanie s vozidlom je možné priamo pri domu , pozemok okolo domu je oplotený .
Úžitková plocha domu je 90 m2 čo zahrňuje 3 obytné izby , obývačka , kuchyňa oddelená t.j. nie je spolu s obývačkou , kúpelňa , toalety , špajza a technická miestnosť .
V prízemí sa nachádza obývačka , kuchyňa , špajza , toalety ,technická miestnosť spolu s toaletami, na poschodí sa nachádzajú 3 izby a kúpelňa.
Dom je murovaní z tehál , zateplené 12 cm hrubím polystyrénom , strecha sedlová ,okná plastové a vchodové dvere sú bezpečnostné, dom je napojený na inžinierské siete , elektrina verejný vodovod a kanalizácia , predpríprava na internet a TV .
Dom je v štandartnom prevedení k ktorom nachadzá veľa vymoženosti napr. oplotenie pozemku zelením pletivom, bojler na ohrev vody elektrický, parkety a sokle parkiet, interierové dvere a klúčky, kúpelňa sanita batéria a toaletná misa GEBERIT, vymalované na bielo, zásuvky a vypínače , termostaty na podlahové kúrenie.
Dom sa nachádza na pozemku s výmerom 146 m2 a a je v strednom osadení.

Máte záujem len peniaze Vám chýbajú???

Mi Vám vybavíme aj Hypotéku!!!

Kontakt: Vojtech Ritter 0902 420 222

OGEzMGJ